BOSCH PLE-1MA030-EU | MIXER AMPLIFIER
Harga :
CALL
Pengiriman :
3 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Dilihat :
471 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
These Plena mixer amplifiers are high performance,
professional public address units with modern state of the
art features. They are easy to use, taking the complexity
away from the user and putting it where it belongs, inside
the equipment. Providing a crisp call or clear music is as
easy as turning on the radio.
The amplifier is also surprisingly affordable, without
sacrificing features such as ducking, priority and
flexibility.
* 4 microphone/ line inputs, plus 3 music source inputs
* 100 V and telephone input with priority & VOX
* Announcement only output, 3-wire volume override
* Voice-activated emergency override
* Wide range of power ( 30, 60 and 120 Watts)
* 2-tone chime
* Outputs for line out and music only out
* Unique easy-to-use intuitive tone controls
PLE-1MA030 EU Plena Mixer Amplifier
30 W, 4 mic. and 3 BGM input mixer amplifier
Permintaan Penawaran
Link
Rp. 313.000
LEXY Tas Ransel Sekolah Wanita Fashion Korean Style Waterproof Tas Ransel Laptop 16 inch Tas Ksual Lexy Official Store
Rp. 216.000
Angkung Obat Stroke Original Asli Anggong Herbal Sobat Herbal Official
Siborie H9+U87 48V Full Set soundcard mic paket lengkap for live Streaming Media Siborie Official Store